+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Apie mus

Terariumai.lt tai parduotuvė prekiaujanti terariumine įranga. Pas mus prekes galima įsigyti apsiperkant elektroninėje parduotuvėje, bei atvykus į parduotuvę adresu Šimulionio g. 3,  Vilnius.  Parduotuvėje kiekvienas terariumo mylėtojas ras norimą prekę. Mūsų prekių asortimentą sudaro: įvairių gamintojų terariumai, terariuminiai gyvūnai, terariuminiai augalai, terariumų įranga, maistas terariumo gyvūnams. Užtikrinant mūsų pirkėjams maksimalų saugumą ir patogumą, mes prekes pristatome visoje Lietuvoje, o jei prekės netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytas prekes į naujas. 

 

 

Mes esame terariumistikos entuziastai ir nuolat siekiame tobulinti savo žinias ir jas perduoti savo klientams !

 

Terariumas tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori į savo namus įsileisti egzotikos dvelksmą. Prieš aptariant terariumui keliamus reikalavimus, pirma reikėtų pasirinkti tinkamiausią terariumo patalpinimo vietą. Terariumas turėtu būti patalpintas vietoje kur nėra tiesioginių saulės spindulių, bei nesusidaro skersvėjas. Taip bus terariumas apsaugotas nuo temperatūros sviravimo. Stengiantis sukurti palankias sąlygas nereikėtų užmiršti ir tai jog terariumas turi tapti Jūsų namu puošmena. 

 

Pagal Jūsų laikomus egzotinius gyvūnus reikėtų rinktis ir terariumo tipą. Yra išskiriami trys tipai: horizontalius terariumus, vertikalius terariumas ir kubinis terariumas. Horizontalus terariumas sudaro tinkamas sąlygas gyvūnams gyvenantiems stepėse, dykumose. Vertikalus terariumas labiausiai priderinamas egzotiniams gyvūnams gyvenantiems medžių šakose, kamienuose, uolų viršūnėse. Kubinis terariumas sudaro tinkamas sąlygas gyvūnams gyvenantiems horizontalioje ir vertikalioje sferoje. Terariumo tipą galima skirstyti ir pagal vandens santykį terariumę. Taigi išsirinkti tinkamą terariumą reikalauja tinkamų žinių. Mūsų parduotuvės specialistai gali Jums padėti įrengti terariumą. Informacijos visada galite teirautis telefonais +370 (5) 2195607, +370 670 50429 ar el.paštu info@terariumai.lt arba atvykti pas mus į parduotuvę adresu Šimulionio g. 3,  Vilnius.

 

Darbo laikas:

I-V 10 - 19 val.

13:30-14:00 val. - pietų pertrauka

VI 10 - 16 val.

VII nedirbame

 

 

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×