+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Emydura subglobosa - Raudonpilvis trumpakaklis vėžlys

Produktas peržiūrėtas: 806
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Dydis: vidutiniškai patino kiauto ilgis siekia iki 17 cm. Patelės - 22 cm, bet gali pasiekti ir 26 cm. Patinai turi žymiai ilgesnę ir storesnę uodegą.

 Elgesys: jie yra aktyvūs plaukikai ir nuolat ieško maisto. Dalį dienos jie praleidžia sausumoje, todėl būtina salelė. Bet sutrikę greitai šoka į vandenį. Jie greitai atpažins savo globėją, kuris tiekia jiems maistą.

Kilmė: ši rūšis yra labai paplitusi. Jų pasitaiko visoje Papua Naujojoje Gvinėjoje - Papua ir Jorko kyšulyje Australijoje.

Gyvenimo sąlygos: tai yra aktyvus vėžlys ir jiems reikia daug vietos plaukioti. Vieno gyvūno akvariumas turėtų būti bent 150x60x60, ne mažiau kaip 30cm vandens. Numatykite vietą (salelę), kurioje gyvūnai galėtų visiškai išdžiūti ir, jei reikia, iškasti smėlį kiaušiniams dėti. Vidutinė vandens ir oro temperatūra turėtų būti 25 ° C, tačiau vasarą ji gali pakilti iki 30 ° C. Naktį temperatūra ilgesnį laiką gali nukristi, bet ne žemesnė nei 20C. Vitamino D3 gamybai naudokite UVB apšvietimą. Vandens kokybė turėtų būti aukšta ir švari. Geras (išorinis filtravimas) ir judėjimas vandenyje yra būtini. Nepaisant šio gero filtravimo, kartą per 7–14 dienų pakeiskite 25–50% vandens, kad išvengtumėte atliekų susidarymo.

Mityba: kaip ir daugelis vėžlių, šie vėžliai dažniausiai yra mėsėdžiai, tačiau taip pat kurį laiką maitinsis kai kuriais žalumynais ir vaisiais. Jaunus ir nėščius gyvūnus galima šerti beveik kasdien, suaugusius gyvūnus 3 - 4 kartus per savaitę. Atkreipkite dėmesį, kad vėžliai gali lengvai nutukti, todėl būtina subalansuota mityba: uodo trūklio lervos, kirminai, krevetės, gėlavandenių žuvų (gabalėliai), midijos, įvairūs vabzdžiai, sraigės su lukštais ir kt. Ši rūšis lengvai išmoksta valgyti vėžliams skirtas granules. Kartais galima duoti kai kurių vandens augalų, pomidorų, morkų ir vaisių, tokių kaip mangai ir obuoliai.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×