+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 5
 

Exo Terra vitaminai

Exo Terra vitaminai

Exo Terra vitaminai pagaminti specialiai terariumo gyvūnams, atsižvelgiant į jų poreikius, kad gyvūnėliai būtų sveikesni, aktyvesni bei puikiai jaustųsi.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
* Puikus kalcio šaltinis ropliams bei varliagyviams. * Idealiai tinka vandens vėžliams. * Naudingas vėžlių snapams. * Tinka visų tipų driežams.   Exoterra Sepia Bones - tai puikus kalcio šaltinis, skirtas ropliams bei varli..
2.50 €
* Pašalina chloriną bei chloraminą. * Neutralizuoja sunkiuosiu metalus. * Pakelia bendrą kalcio lygį organizme. * Užkerta kelią hipokalcenijos atsiradimui.   Cheminiai preparatai, skirti vandeniui iš čiaupo, kurie padaro jį tinkamą n..
8.98 €
* Apsaugo vandenį nuo rūgštingumo, kurį sukelia vėžliukų išmatos. * Kietina vėžlių kiautus. * Lėtai tirpsta. * Sudėtyje yra 22 - 26% kalcio ir taip pat nemažai vitamino B1. ..
1.45 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausią pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×