+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Exo Terra vitaminai

Exo Terra vitaminai

Exo Terra vitaminai pagaminti specialiai terariumo gyvūnams, atsižvelgiant į jų poreikius, kad gyvūnėliai būtų sveikesni, aktyvesni bei puikiai jaustųsi.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Exo Terra
Kalcis ropliams. Mažas fosfatų kiekis,itin smulkūs milteliai. Kalcio trūkumas yra pagrindinė mitybos problema nelaisvėje laikomų roplių ir varliagyvių. Exo Terra Kalcio milteliuose yra didelis kalcio kiekis, kuris padeda užtikrinti ilgalaikę sv..
9.97 € 10.50 €
Gamintojas: Exo Terra
* Susideda iš pagrindinių elementų, reikalingų norint palaikyti tinkamą kalcio kiekį Jūsų gyvūnėlių organizme. * Mažas fosforo kiekis. * Itin smulkūs milteliai. * Papildas skirtas ropliams bei varliagyviams.   Kalcio trūkumas yra pagrindi..
7.74 € 8.15 €
Gamintojas: Exo Terra
* Vitaminas A iš beta karotino. * Susideda iš pagrindinių aminorūgščių. * Puikiai subalansuoti mikroelementai, mineralai, aminorūgštys bei vitaminai. * Stimuliuoja augimą, regeneraciją ir skatina gyvybingumą. * Skirtas ropliams bei varliagyv..
8.48 € 8.93 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×