+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 5
 
Sveiki, jūs galite prisijungti arba registruotis.
Pagalba: +370 (5) 2195607

Gyvas maistas

Gyvas maistas

Gyvas maistas būtinas siekiant užtikrinti subalansuotą kai kurių terariumų gyventojų mitybą.

 

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Šie šaldyti pelių naujagimiai puikiai tinka ropliams (gyvatėms, žalčiukams, chameleonams ir kt.), dekoratyviniems ežiukams Dydis: 4-5 dienos Laikymo sąlygos: Šaldymo kamera Dėžutėje 14 vnt. ..
11.90 €
Dažniausiai roplių, varliagyvių ir paukščių maitinimui naudojamos lervos, kurios savyje turi daug baltymų ir riebalų. Dėl šių savo savybių, vien maitinimas šiomis kirmelėmis, gali sukelti gyvūnui antsvorį. Kad to išvengti, kiekvienam gyvūnui individu..
0.09 €
Tiesiasparnių būrio vabzdžių šeima. Tinkamas maistas ropliams. Prieš maitinant gyvūną (~20min), reikia svirplius pamaitinti, kad šie išlikų maistingi. Dydis: ~5cm Maitinimas ir laikymas: Svarbiausia svirplius laikyti švariai, slėptuvės ir urvel..
2.42 €
Milčius puikus maistas ropliams, kuris turi būti normuojamas, maitinama tik nedideliais kiekiais. Šie kirminai dėl savo storos chitino dangos, kaip pagrindinis maistas gyvūnui nėra tinkamas. Dydis: iki 3cm Maitinimas ir laikymas: Jų racioną tur..
0.03 €
Kilmė: Vidurio ir Pietų Amerika Dydis: iki 5cm Gyvenimo trukmė: Apie 2-3 metus, suaugę gyvena 1 metus Temperatūra: 22-270C Drėgmė: ~60% Racionas: šunų/kačių maistas, avižų sėlenos, jauni grūdai, vaisiai ir daržovės Elgsena:..
0.75 €
Kilmė: Vidurio ir Pietų Amerika Dydis: iki 5cm Gyvenimo trukmė: Apie 2-3 metus, suaugę gyvena 1 metus Temperatūra: 22-270C Drėgmė: ~60% Racionas: šunų/kačių maistas, avižų sėlenos, jauni grūdai, vaisiai ir daržovės Elgsena: Mėgsta s..
3.00 €
Šie šaldyti pelių naujagimiai puikiai tinka ropliams (gyvatėms, žalčiukams, chameleonams ir kt.), dekoratyviniems ežiukams Dydis: 1-2 dienos Laikymo sąlygos: Šaldymo kamera Dėžutėje 16 vnt. ..
10.24 €
Plačiai paplitusi skėrių rūšis. Aptinkama Afrikoje, Azijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Tinka įvairių roplių, vorų bei skorpiunų maitinimui. DĖMĖSIO! Skėrius reikia atsiimti iš mūsų parduotuvės (I. Šimulionio g. 3, Vilnius). Skėrių nes..
5.79 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausią pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×