+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Priežiūros ir valymo priemonės

Priežiūros ir valymo priemonės
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Zoomed
Tai kondicionierius, kuris prideda natūralios jūros druskos, taip pat kalcio papildomai šalinant chlorą ir chloraminus. Vartojimas kartu su Zoo Med geriamojo vandens minkštintoju optimaliai sveikatai ir ilgaamžiškumui.   ..
2.64 €
Gamintojas: Hagen
Tai kondicionierius, kuris: Neleidžia vandens parūgštinti ekskrementais Stiprina vėžlių kiautą Lėtas aktyvaus ingrediento išsiskyrimas - ilgas veikimas Su kalciu ir vitaminu B1 Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU ..
1.38 € 1.45 €
Gamintojas: Microbe-Lift
Pagrindiniai Bruožai: Ekologiškas Greitai ir efektyviai pašalina organinius nešvarumus Efektyvus ir lengvai naudojamas   ..
12.00 €
Vėžlio šarvo priežiūros priemonė nuo nusilupinėjimo, kad šarvas visad būtų žvilgantis. Vėžlio šarvas turi gauti vitaminų ir mineralų. Pagrindinis yra vitaminas D3.  Kruopščiai įtrinti tiek apatinę, tiek viršutinę šarvo dalį su JBL Tortoise..
4.60 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×