+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 5
 

Priežiūros ir valymo priemonės

Priežiūros ir valymo priemonės
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Tai kondicionierius, kuris prideda natūralios jūros druskos, taip pat kalcio papildomai šalinant chlorą ir chloraminus. Vartojimas kartu su Zoo Med geriamojo vandens minkštintoju optimaliai sveikatai ir ilgaamžiškumui Vartojimas su sūriu vanden..
2.64 €
Skirta terariumams, vivariumams, akvariumams ir narvams valyti. Specialios formulės preparatas yra be toksiškų medžiagų ir visiškai saugus gyvūnams. Skirta valyti: terariumus, vivariumus, akvariumus ir narvus; laiptelius, platformas, uolas ir..
12.75 €
Tai kondicionierius, kuris: Neleidžia vandens parūgštinti ekskrementais Stiprina vėžlių lukštą Lėtas aktyvaus ingrediento išsiskyrimas ilgai veikiant Su kalciu ir vitaminu B1 ..
1.45 €
Exo Terra terariumo stiklo valiklis-gelis, specialiai sukurtas pašalinti kalcio ir kalkių dėmes nuo terariumo stiklo. Vanduo iš čiaupo yra pagrindinis šaltinis, sudarantis dėmes ant terariumo stiklo. Exo Terra stiklo valiklis yra visiškai netoksiškas..
14.90 €
Pagrindiniai Bruožai: Ekologiškas Greitai ir efektyviai pašalina organinius nešvarumus Efektyvus ir lengvai naudojamas   ..
12.00 €
Pagrindiniai Bruožai: Pašalina amoniaką Pašalina chlorą Pašalina chloraminus Pašalina sunkiuosius metalus Gali būti naudojamas įrengiant naują terariumą arba pakeitus vandenį   ..
10.22 €
Priemonė nuo erkių. Mite off – yra kolaidžios, mažą krūvį turinčios molekulės, kurios gali įsiskverbti ir sutrikdyti paprastus organizmus – tokius kaip erkės. Visiškai netoksiškas, saugus vandens gyvūnams ir aplinkai. Neturi įtakos stuburiniams ir ki..
6.63 €
Terariumų ir mažų narvų valymo ir dezinfekavimo priemonė. Idealiai tinka valyti ir dezinfekuoti terariumus ir panašias talpas. Wipe out sunaikina salmoneliozės ir kitų rūšių bakterijas. ..
6.52 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausią pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×