+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Priežiūros ir valymo priemonės

Priežiūros ir valymo priemonės
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Tai kondicionierius, kuris prideda natūralios jūros druskos, taip pat kalcio papildomai šalinant chlorą ir chloraminus. Vartojimas kartu su Zoo Med geriamojo vandens minkštintoju optimaliai sveikatai ir ilgaamžiškumui.   ..
2.64 €
Skirta terariumams, vivariumams, akvariumams ir narvams valyti. Specialios formulės preparatas yra be toksiškų medžiagų ir visiškai saugus gyvūnams. Skirta valyti: terariumus, vivariumus, akvariumus ir narvus; laiptelius, platformas, uolas ir..
12.75 €
Tai kondicionierius, kuris: Neleidžia vandens parūgštinti ekskrementais Stiprina vėžlių lukštą Lėtas aktyvaus ingrediento išsiskyrimas ilgai veikiant Su kalciu ir vitaminu B1 ..
1.45 €
Exo Terra terariumo stiklo valiklis-gelis, specialiai sukurtas pašalinti kalcio ir kalkių dėmes nuo terariumo stiklo. Vanduo iš čiaupo yra pagrindinis šaltinis, sudarantis dėmes ant terariumo stiklo. Exo Terra stiklo valiklis yra visiškai netoksiškas..
14.90 €
Pagrindiniai Bruožai: Ekologiškas Greitai ir efektyviai pašalina organinius nešvarumus Efektyvus ir lengvai naudojamas   ..
12.00 €
Pagrindiniai Bruožai: Pašalina amoniaką Pašalina chlorą Pašalina chloraminus Pašalina sunkiuosius metalus Gali būti naudojamas įrengiant naują terariumą arba pakeitus vandenį   ..
10.22 €
Priemonė nuo erkių. Mite off – yra kolaidžios, mažą krūvį turinčios molekulės, kurios gali įsiskverbti ir sutrikdyti paprastus organizmus – tokius kaip erkės. Visiškai netoksiškas, saugus vandens gyvūnams ir aplinkai. Neturi įtakos stuburiniams ir ki..
6.63 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×