+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Exo Terra substratai

Exo Terra  substratai

Exo Terra substratai sukuria idealiais sąlygas gyvūnėliams bei augalams terariumuose, kontroliuoja drėgmės kiekį, sugeria atliekas, bei išlaiko natūralią terariumo aplinką.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Exo Terra
* Visiškai natūralios miško samanos (be dažiklių ir chemikalų). * Idealiai tinka amfibijoms ir drėgnoje aplinkoje gyvenantiems ropliams. * Tinka naudoti drėgnoms gyvūnų slėptuvėms. * Puikiai tinka kiaušinių perėjimui ir inkubacijos terpei. &..
9.21 € 9.70 €
Gamintojas: Exo Terra
* Ši žemė pagaminta iš suspaustų kokoso lukštų pluošto iš tropinių Azijos plantacijų. * 100% natūralus substratas. * Idealiai tinka natūraliam terariumo įrengimui. * Didina drėgmę. * Saugu naudoti varlėms, salamandroms ir urviniams, bei mėgstanti..
2.40 €
Gamintojas: Exo Terra
Exo Terra Snake biologiškai skaidomas roplių substratas, pagamintas iš neapdorotos medienos, idealus roplių auginimui ir laikymui. "Exo Terra Snake" substratas yra be dulkių ir itin minkštas, todėl puikiai tinka net ir jautriausioms roplių veislėms. ..
6.22 € 6.55 €
Gamintojas: Exo Terra
Exo Terra Turtle Pebbles yra gruntas iš lygių suapvalintų upių akmenukų, kurie nesužeis apatinės kiauto dalies ar maitinančių vėžlių. Puikiai tinka vėžliams, kurių kiauto skersmuo yra 10 cm ar mažiau. Gruntą lengvai išvalysite ir pakartotinai panaudo..
9.56 €
Gamintojas: Exo Terra
* 100% natūrali miško medžių žievė. * Higroskopiška, lengvai sugeria ir išskiria drėgmę. * Puikiai tinka drėgmę mėgstantiems ropliams. * Kontroliuoja drėgmės kiekį terariume. * Skatina gyvūnus natūraliai kasti bei rausti landas. * Sugeria atliek..
12.92 € 13.60 €
Gamintojas: Exo Terra
100% natūralus žievės ir samanų mišinys Idealiai tinka tropiniams terariumams Natūraliai kontroliuoja oro drėgmės lygį Puikiai tinka drėgmę mylintiems ropliams, varliagyviams ir bestuburiams Termiškai apdorotas ir absorbuojantis kvapus I..
10.05 € 10.58 €
Gamintojas: Exo Terra
* 100% natūralus substratas. * Idealiai tinka natūraliam terariumo įrengimui. * Puikus pasirinkimas drėgmę mėgstantiems ropliams. * Skatina gyvūnus natūraliai kasti bei rausti landas. * Maistingas substratas gyviems augalams. Pastaba: PATEIKTA..
30.86 € 32.48 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×