+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Salelės

Salelės

Salelės - tai ne tik puiki dekoracija, sukurianti naturalią gamtos aplinką, bet sukuria gyvūnėliui saugumo jausmą, padeda įveikti stresą, gyvūnėlis gali pasišildyti, pailsėti.

 

 

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
* Lengvai integruojama į bet kokį vandens terariumą. * Automatiškai prisitaiko prie bet kokio vandens lygio. * Magnetų pagalba laikosi vienoje vietoje. * Ideali vieta šildymuisi prieš lempas vandens - sausumos gyvūnėliams.   Exoterra Tu..
39.30 €
Gamintojas: Dophin
* Lengvai integruojama į bet kokį vandens terariumą. * Automatiškai prisitaiko prie bet kokio vandens lygio. * Magnetų pagalba laikosi vienoje vietoje. * Natūrali spalva.  * Pagaminta iš patvarios dervos, kurią galima plauti ir sterilizuot..
7.75 €
Gamintojas: Zoomed
Natūralus plūduriuojantis rąstas suteikia saugumą, komfortą, bei streso sumažinimą ir yra skirtas vandens vėžliams, tritonams, varlėms, ir tropinėms žuvims .Tuščiaviduris dervų rąstas plūduriuoja paviršiuje, todėl vėžliai gali šildytis ant jo arba sl..
28.84 €
Pagrindinės savybės: Pastatoma Molinė  Natūrali išvaizda  Išmatavimai: 36x23x21 cm ..
36.30 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×