+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Medauroidea extradentata - Vietnamo gyvalazdė (maža)

Produktas peržiūrėtas: 1066
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Kūnas 5-35 cm. ilgio, paprastai patelės būna daug didesnės už patinėlius. Kai kurių rūšių patinėliai turi sparnus ir gali skraidyti, bet patelės tik vaikšto. Gyvalazdės dažniausiai būna rudos ar žalios spalvos ir savo forma labai panašios į pagaliuką ar šakelę. 
Gyvalazdės aktyvios dažniausiai naktį, tačiau didžiąją gyvenimo dalį praleidžia nejudėdamos, kabėdamos ant augalų šakų ir lapų. Sugeba puikiai užsimaskuoti ir susilieti su aplinka: sustingsta šakelę primenančia poza, o kai juda, tai daro labai atsargiai, lengvai siūbuodamos pagal vėjo gūsius.
Gyvalazdžių gerai išvystytas graužiamasis aparatas, jos yra žolėdės, minta augalų lapais. Akys išsivystę pilnai, tačiau regėjimas nėra geras, specialių garsų neskleidžia.
Užpultos gali numesti kojas, kurios greitai atauga. Dauginasi dalinės metamorfozės būdu, patelės paprastai išbarsto kiaušinėlius ant žemės.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×