+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Gongylus gongylodes - Smuikininkas

Produktas peržiūrėtas: 1284
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Tai stulbinančios išvaizdos maldininkas, dar vadinamas puošniuoju maldininku, indų rožės maldininku arba klajojančiu smuikininku. Suaugusio maldininko kūno forma panaši ir į smuiko instrumentą.

Kilmė: Indija ir Šri Lanka.

Spalva: rudi atspalviai – nuo šviesiausių iki tamsiausių.

Lyties skirtumai: patinėliai gali skraidyti ir turi plunksnuotas antenas, tačiau yra mažesni už pateles. Jų kūno ilgis apie 9 centimetrus, patelių – apie 10 centimetrų.

Gyvenimo trukmė: 6 kartus išsinėrusios ir subrendusios patelės gyvena apie 8–12 mėnesių, o 5 kartus išsinėrę ir subrendę patinėliai – apie 3–6 mėnesius.

Terariumas: 20x20x25 cm

Temperatūra: dienos metu apie 30oC laipsnių karštis, o naktį ji neturėtų kristi žemiau nei 20 oC laipsniai šilumos puikiai tam tiks šildymo kabeliai.

Drėgmė: 40-50 %, kartą ar du per savaitę terariume reikėtų papurkšti vandens. Rekomenduojama įrengti terariume ar kitoje gyvenamoje patalpoje hidrometrą, kartu su termometru

Mityba: Smuikininko dietą sudaro skraidantys vabzdžiai. Tai tykojantis plėšrūnas – skrendančią muselę jis gali pagauti tiesiog ore! Jie nėra linkę vaikytis ropojančių vabzdžių. Jaunesni smuikininkai mėgausis vaisinėmis muselėmis, ūgtelėję – musėmis. Pasirūpinkite, kad smuikininkas valgytų kasdien arba kas antrą dieną. Tačiau neįleiskite į terariumą daug muselių, nes pasisotinusiam smuikininkui jos kels stresą.

Terariuminiai gyvūnai
Dydis (cm) 9-10 cm
Terariumo dydis (mm) 200 x 200 x 250
Temperatūra (oC) 20 - 30 °C
Drėgmė (%) 40-50 %
Kilmė Indija ir Šri Lanka
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×