+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 5
 

Egzotiški ropliai (Reptilia)

Egzotiški ropliai (Reptilia)

Egzotiški ropliai - idomios išvaizdos gyvūnai kiekvienam egzotikos mylėtojui.

 

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Tai yra labia stambus tritonas, kartais siekiantis 30 cm. Spalva būna įvairi, nuo beveik juodos iki šviesiai rudos, gelsvos su juodom dėmėm. Gali keisti savo spalvos ryškumą pagal aplinką. Ant jo šonų yra dygliukai – išsikišę šonkauliai – todėl jis n..
8.11 €
Tai - dažnai keičiantys spalvą, lėti, ramūs, visai be dantų, panašūs į driežus, tačiau su statesnėmis kojomis, iš pirmo žvilgsnio atrodantys lyg dirbtiniai, gražūs ir draugiški padarėliai. Chameleonai (Chamaeleontidae) – žvynaroplių būrio roplių..
60.00 €
Ilgis iki 25 cm. Gerai prižiūrimi gali išgyventi daugiau nei 20 metų (ilgiausia žinoma gyvenimo trukmė 44 metai). Tai tvarkingi driežai - "tualetą" įsirengia viename terariumo kampe. Terariumo dydis: porai driežų reiktų bent 60 cm x 30 cm x 30 cm ..
72.00 €
Iguana užauga iki 1.5 m ilgio matuojant nuo galvos iki uodegos. Retais atvejais užauga iki 2 m ir sveria apie 9.1 kg. Laikomas kaip naminis gyvūnas dėl savo ramaus būdo ir ryškių spalvų. Šis gyvūnas reikalauja atitinkamos priežiūros: erdvės, speci..
110.06 €
Iš Australijos kilę gyvūnai mėgsta dykumų, sausų miškų ar krumynų vietoves. Dažnai medžiuose gyvenantį driežą galima aptikti besišildantį ant nukritusios šakos ar tvoros stulpo. Barzdotasis drakonas užauga nuo 33,02 iki 60,96 cm ilgio kartu su uod..
70.00 €
Tai Agamidae šeimai priklausantis roplys, kuris gali užaugti iki 90 cm. Vandeninės agamos spalvos varijuoja nuo rudos iki šviesiai žalios. Terariume turėtų būti daug šakų laipiojimui ir įrengtas didelis baseinas maudymuisi. ..
70.00 €
Tai ryškiaspalvis, ramaus būdo driežas. Dėl nesudėtingos priežiūros yra tinkamas pradedantiesiems. Dydis (cm): apie 40 Gyvenimo trukmė: apie 15 metų Terariumo dydis (mm): 600x300x350 Temperatūra (C): 26-28 Drėgmė (proc): 75-80 Kilmė..
68.00 € 85.00 €
Nereikalaujantis sudėtingos priežiūros, dieną aktyvus roplys. Rekomenduojamas pradedantiesiems ..
70.00 €
Kibių pirštų ir uodegos pagalba šie gekonai lengvai laipioja įvairiais paviršiais. Skiauterėtieji gekonai pasižymi keista tačiau įdomia išvaizda. Jie turi mažus dygliukus aplink akis, kurie atrodo kaip blakstienos ir šiek tiek didesnius dyglius einan..
91.20 €
Tai smulkūs gyvūnai, nuo keleto milimetrų iki 5 cm, labai retai iki 8 cm ilgio, dažniausiai kirmėliškos formos. Kūnas sudarytas iš galvos ir liemens. Pastarasis susideda iš daugiau ar mažiau beveik vienodų segmentų. Pirmasis segmentas kojų neturi, ki..
15.00 €
Ilgauodegio driežo kūno ilgis nuo smailios nosies galiuko iki uodegos galiuko yra apie 30 centimetrų. Jo pilvelis šviesus, o nugara gali būti rudos, žalios ar smėlinės spalvos su įvairių atspalvių rudomis juostelėmis. Patinėlius šonuose puošia baltos..
21.00 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausią pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×