+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Hemitheconyx caudicinctus - Storauodegis gekonas

Produktas peržiūrėtas: 131
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Šis gekonas labai panašus į Leopardinį gekoną. Jie panašūs savo forma ir dydžiu. Riebiauodegis gekonas gali užaugti nuo 15 iki 25 centimetrų. Šių gekonų normali gyvenimo trukmė 8 - 10 metų. Riebiauodegiai gekonai paplitę vakarų Afrikoje, nuo Senegalo į šiaurinį Kamerūną. Juos dažniausiai galima sutikti savanose, uolinguose šlaituose, sausose miškingose vietovėse. Tai – jų natūrali aplinka. Riebiauodegiai – naktiniai gekonai.

Temperatūra terariume turi svyruoti nuo 27 – 35 laipsnių, naktį temperatūra gali nukristi iki 23 laipsnių. Įprasta, jog terariume turi būti karštesnė ir vėsesnė vietos. Gyvūnui reikalingos slėptuvės, rekomenduojama, jog vienoje iš jų visuomet būtų nuolat drėkinamo vermikulito, tai tarsi drėgmės kamera. Šiam ropliui ji reikalinga, nes ir natūralioje aplinkoje jis mėgsta drėgmę. Joks ypatingas apšvietimas šiam gekonui nereikalingas. Substratą reikia rinktis atsargiai, tai gali būti sausas vermikulitas, smėlis (būtų daug geriau, jog jis būtų virškinamas), ar paprasčiausias laikraštis.

MAITINIMAS: Riebiauodegiai gekonai minta vabzdžiais. Vertingiausias maistas jiems – svirpliai. Jeigu savo gekoną maitinate daugiausia svirpliais, galite būti garantuotas, jog jis ilgai išliks sveikas, nes svirpliuose yra tam tikras kalcio bei įvairių mineralų kiekis, reikalingas ropliams. Mažiausiai naudingi milčiai. Jie pernelyg riebūs ir su per mažu reikalingų medžiagų kiekiu. Jais maitinti gekono nepatartina. Pliki peliukai jiems nėra būtini, tačiau galima maitinti ir jais. Peliukai ypač naudingi tuomet, kai patelė būna padėjus kiaušinus, jie padeda atstatyti patelės kūno svorį, taip pat juose yra pakankamai kalcio.

 

ELGSENA: Šie driežai tampa agresyvūs tuomet, jeigu jie niekuomet neįmami į rankas. Juos galima prijaukinti. Geriausias jaukinimo būdas – palaikyti juos rankose nors 5 minutes kasdien, nesvarbu jie šnypš ar mėgins jums kąsti. Tik taip jūsų mažylis supras, jog jūs – jo draugas.

Terariuminiai gyvūnai
Dydis (cm) 15-25
Gyvenimo trukmė (m) 8-10
Temperatūra (oC) dienos metu 27-35, naktį - 23
Kilmė Afrika
Substratas smėlis
Maitinimas svirpliai, peliukai
Elgsena Nepratinami prie rankų gali tapti agresyvūs
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×