+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 5
 

Ilgauodegis driežas - Takydromus sexlineatus

Produktas peržiūrėtas: 786
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Ilgauodegio driežo kūno ilgis nuo smailios nosies galiuko iki uodegos galiuko yra apie 30 centimetrų. Jo pilvelis šviesus, o nugara gali būti rudos, žalios ar smėlinės spalvos su įvairių atspalvių rudomis juostelėmis. Patinėlius šonuose puošia baltos dėmelės, kurių patelės neturi. Patinėlių uodegos stambesnės. Ilgauodegio driežo galva nedidelė, snukutis smailas. Liežuvis juodas arba rožinis.

Ilgauodegiai driežai nėra plėšrūs.

Terariumas turi būti vertikalesnis, 45 centimetrų ilgio, 45 centimetrų aukščio ir 45 centimetrų pločio terariume puikiai tilptų net du driežai (tačiau rekomenduoja terariume nelaikyti dviejų patinėlių). Terariume dieną derėtų palaikyti +24–30oC laipsnių temperatūrą, tačiau reikėtų skirti kažkokią vietą, kur driežas galėtų pasikaitinti 35–38 oC laipsnių karštyje. Taip pat būtina įtaisyti nepertraukiamą 12 val. UV apšvietimą, sklindantį ne iš viršaus, o iš terariumo šonų. Likusias 12 paros valandų driežą reikėtų palikti tamsoje – terariumą galima uždengti juoda skraiste.

Terariumo substratui puikiai tinka kokoso durpės. Rekomenduojamos dekoracijos, šakos, dirbtiniai augalai terariume.

Ilgauodegio driežo mityba: svirpliai, lervos, vikšrai, namines muses ir pan. Būtina padėti negilią  vandens lėkštelę atsigerti. Rekomenduojamas kalcio papildas palaikyti puikiai driežo sveikatai.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausią pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×