+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Jacksono Chameleonas

Produktas peržiūrėtas: 324
250.00 €
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Šie chameleonai kilę iš Rytų Afrikos.

Jacksono chameleonai yra rusvos spalvos, maždaug keturių ar penkių mėnesių amžiaus tampa ryškiai žalios spalvos. Patinai paprastai būna ryškesnių spalvų, su mėlynais ar geltonais ženklais. Jie kartais vadinami trijų ragų chameleonais, nes šios rūšies patinai turi mažus rudus ragus virš jų akių ir vieną ant nosies.

Gyvenimo trukmė: nuo 5 iki 10 metų.

Dydis: Jacksono chameleonai yra nuo 22 iki 33 cm ilgio, įskaitant uodegą. Patinai paprastai būna didesni už pateles.

Jacksono chameleono elgesys ir temperamentas: Jacksono chameleonai yra teritoriniai ir turėtų būti apgyvendinti atskirai. Tvarkymas jiems kelia stresą.

Terariumas: jiems terariume reikia vėdinimo. Vertikali erdvė yra būtina, nes chameleonai mėgsta lipti aukštai nuo žemės. Švara terariume yra gyvybiškai svarbi siekiant užkirsti kelią bakterijų ir pelėsių augimui. Nenaudokite medienos drožlių ar bet kokio kito pagrindo, kuris gali būti netyčia prarytas.

Temperatūra: dienos metu nuo 21 iki 26,5 C, naktį turėtų būti vėsiau, jei temperatūra ne žemesnė nei 18-21 C papildomo šildymo nereikia. Netoleruoja aukštesnės nei 32 C temperatūros. Šildyti geriausiai naudojant keramikines šildančias lempas.

Apšvietimas: gyvūnui reikia viso spektro ultravioletinių (UVA / UVB) šviesos šaltinių, laikykite UV šviesą 10–12 valandų per dieną. Atminkite, kad šias lemputes reikia keisti kas šešis mėnesius arba vadovautis gamintojo rekomendacijomis.

Drėgmė: Jacksono chameleonams reikia nuo 50 iki 80 procentų drėgmės. Tai galima pasiekti naudojant drėgmės generatorius ir rūko formuotojus. Chameleonai iš vandens dubenėlio geria retai, tačiau jie nuo augalų surenka vandens lašelius, drėgmės generatoriai ir rūko formuotojai taip pat tarnauja kaip vandens šaltiniai. Naudokite higrometrą, kad pamatuotumėte drėgmę.

Mityba: chameleonai yra vabzdžiaėdžiai, todėl maitinkite juos įvairiais vabzdžiais, taip pat kirminais. Be to, kai kurie chameleonai valgo ir  terariume esančius gyvus augalus, todėl naudokite netoksiškus augalus. Nepalikite ilgai nesuvalgyto gyvo maisto, nes vabzdžiai gali užpulti ir sužeisti Jūsų chameleoną.

Sveikata: kaip ir dauguma roplių, Jacksono chameleonai yra linkę į kvėpavimo takų ir grybelines infekcijas. Chameleonai turėtų būti budrūs, aktyvūs. Patinusios galūnės ar sąnariai gali reikšti infekciją, todėl stebėkite savo augintinį. Jei chameleonas švokščia, tai yra kvėpavimo takų infekcijos požymis.

Terariuminiai gyvūnai
Dydis (cm) iki 33
Gyvenimo trukmė (m) apie 10
Temperatūra (oC) 26
Drėgmė (%) 70
Kilmė Rytų Afrika
Maitinimas Vabzdžiaėdžiai (svirpliai, skėriai, morio kirmelės, milčius)
Šviesos tipas UVA bei UVB spinduliai
Apšvietimo laikas (h) 10-12
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val.
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 670 50429
 

×