+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Apšvietimo gaubtai/lizdai, jų detalės

Apšvietimo gaubtai/lizdai, jų detalės

 

 

 

Patikslinkite paiešką

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Exo Terra
* Dieninis ir naktinis apšvietimas viename. * Ilgas švietimo laikas. Gaubtas atsparus karščiui. * Puikiai tinka nakties vaizdui. Apšvietimo gaubtas yra tvirtai sukonstruotas, su metaliniu reflektoriumi, karščiui atsparia keramika bei spyr..
38.24 € 40.25 €
Gamintojas: Exo Terra
* Dieninis ir naktinis apšvietimas viename. * Ilgas švietimo laikas. Gaubtas atsparus karščiui. * Puikiai tinka nakties vaizdui. * Max 200 W Apšvietimo gaubtas yra tvirtai sukonstruotas, su metaliniu reflektoriumi, karščiui atsparia ke..
30.24 € 31.83 €
Gamintojas: Happet
Nerūdijančio aliuminio lempos gaubtas su apsauginiu dangteliu. Įrengtas karščiui atsparios keramikos lizdas. Lengva montuoti, nerūdijančio plieno spyna. Įjungimo / išjungimo jungiklis. Idealiai tinka UVB, dienos šilumos ir nakties šilumos lempom..
26.55 €
Gamintojas: Exo Terra
Pagrindinės savybės: Kompaktiškas dydis Veidrodinis atšvaito kupolas Padidina UVB spinduliuotę iki 100%! Su įjungimo / išjungimo jungikliu ir 180 cm ilgio elektros laidu Keramikinis rėmas Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU ..
30.24 € 31.83 €
Gamintojas: Exo Terra
Exo Terra šviesos kronšteino atsarginė dalis naudojama kaip šviesos kronšteino laikiklis.  Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU ..
3.23 € 3.40 €
Gamintojas: Repti Planet
Tinka taškiniam apšvietimui iki 26W (vienai lempai) Padidina UV spinduliuotės intensyvumą Atskiras įjungimo/išjungimo jungiklis kiekvienai lempai Tinka E27 lempoms Idealiai tinka naudoti REPTI PLANET vidutiniuose ir dideliuose terariumuos..
38.86 € 40.90 €
Gamintojas: Repti Planet
Tinka taškiniam apšvietimui iki 26W (dvi lempos) Padidina UV spinduliuotės intensyvumą Atskiras įjungimo/išjungimo jungiklis kiekvienai lempai Tinka E27 lempoms Idealiai tinka naudoti REPTI PLANET vidutiniuose ir dideliuose terariumuose.&..
53.10 € 55.90 €
Gamintojas: Repti Planet
Tinka taškiniam apšvietimui iki 26W (trys lempos) Padidina UV spinduliuotės intensyvumą Atskiras įjungimo/išjungimo jungiklis kiekvienai lempai Tinka E27 lempoms Idealiai tinka naudoti REPTI PLANET vidutiniuose ir dideliuose terariumuose...
64.50 € 67.90 €
Gamintojas: Repti Planet
Keraminis lempos gaubtas su reflektoriumi Tinka taškiniams šviestuvams iki 40W Aliuminio reflektorius skatina šilumos dėmes ir šviesos koncentraciją terariume Kompaktiškas dydis Padidina UVB spinduliuotės intensyvumą Yra įjungimo/išjungimo jungi..
19.94 € 20.99 €
Gamintojas: Repti Planet
Keraminis lempos gaubtas su reflektoriumi Tinka taškiniams šviestuvams iki 40W (kiekvienai lempai) Aliuminio reflektorius skatina šilumos dėmes ir šviesos koncentraciją terariume Kompaktiškas dydis Padidina UVB spinduliuotės intensyvumą Yra įjun..
37.76 € 39.75 €
Gamintojas: Repti Planet
Universalus laikiklis apšvietimui REPTI PLANET DOME ir kt. Tvirtinimas prie terariumo stiklo dvipuse lipnia juosta. Priklijavus būtina palaukti 24 val. iki kabinant gaubtą. Apsauga nuo lempos judėjimo su guminiais stabdžiais. Lengvas aukščio..
14.25 € 15.00 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×