+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Bolbitis heteroclita "Difformis", 1 vnt

Produktas peržiūrėtas: 154
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Bolbitis heteroclita Difformis, dar vadinamas vandens paparčiu, yra įdomus vandens augalas, pasižymintis unikaliomis savybėmis, dėl kurių jis yra populiarus tarp akvariumų ir terariumų entuziastų. Ši rūšis kilusi iš Pietryčių Azijos, ją galima rasti įvairiose šalyse, pavyzdžiui, Tailande, Malaizijoje ir Indonezijoje.

 Natūralioje aplinkoje Bolbitis heteroclita paprastai auga lėtai tekančių upelių, upių pakrantėse ir pavėsingose pelkių vietose. Dažnai prisitvirtina prie akmenų, dreifuojančių medžių ar kitų panirusių paviršių, todėl jo gražūs lapai grakščiai siūbuoja vandenyje.

 Augalas gali pasigirti akį traukiančia išvaizda, jo švelnūs, sudėtingos formos lapai primena dailius nėrinius. Lapai yra ryškiai žali, šiek tiek permatomi, o jų ilgis gali siekti iki 38 cm. Jos išvaizda sukuria žavų akcentą bet kuriame akvariume ar terariume.

 Auginant Bolbitis heteroclita Difformis akvariume, reikia sudaryti jam tinkamas sąlygas. Jis puikiai auga gerai įrengtame akvariume su stabiliais vandens parametrais, vidutiniu arba aukštu apšvietimu ir maistingųjų medžiagų turtingu substratu. Anglies dioksido papildymas gali pagerinti jos augimą ir spalvingumą. Reguliariai genint senus ar pažeistus lapus skatinamas naujas augimas.

 Bolbitis heteroclita Difformis gali būti sodinamas terariumuose, kuriuose yra didelė drėgmė, pavyzdžiui, kuriuose gyvena ropliai ar varliagyviai. Pasirūpinkite drėgnu substratu ir pakankama drėgme, kad būtų sukurta natūrali aplinka. Reguliariai purkškite lapus, kad jie neišdžiūtų.

 Kad Bolbitis heteroclita Difformis akvariume darytų kuo didesnį vizualinį poveikį, statykite jį viduryje ar fone. Jis puikiai dera su kitais vandens augalais ir kietos dangos elementais, pavyzdžiui, akmenimis ir dreifuojančia mediena.

 Vienas iš svarbių Bolbitis heteroclita Difformis bruožų - lėtas augimas. Į šį aspektą reikėtų atsižvelgti planuojant vandens kraštovaizdžio ar terariumo įrengimą. Svarbiausia yra kantrybė, nes gali prireikti kelių savaičių ar net mėnesių, kad būtų pastebėtas žymus augimas ir vystymasis.

Apskritai Bolbitis heteroclita Difformis yra nuostabus ir žavus vandens augalas iš Pietryčių Azijos, suteikiantis natūralų grožį tiek akvariumams, tiek didelės drėgmės terariumams. Tinkamai prižiūrint ir skiriant dėmesio, šis lėtai augantis vandens papartis apdovanos atsidavusius entuziastus savo unikaliu žavesiu ir elegancija.

 

Kaina už 5 cm skersmens indelį.

Atkreipkite dėmesį: dėl natūralių pokyčių įsigyto daikto išvaizda gali skirtis nuo pateikto paveikslėlio. Gali atsirasti tam tikrų spalvos, dydžio ir formos skirtumų.

PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×