+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Brachypelma albiceps - Raudonuodegis Meksikos paukštėda (NESIUNČIAME)

Produktas peržiūrėtas: 793
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Suaugusio raudonuodegio Meksikos paukštėdos kūno ilgis gali siekti apie 15 cm. Auga pakankamai greitai ir, priklausomai nuo maitinimo, pilnai subręsta per 1-2 metus. Patelės, kaip būdinga Meksikos paukštėdoms, gyvena ilgiau – apie 15, iki 20 metų, o patinėliai – apie 5 metus arba iki 12 mėnesių po paskutinio išsinerimo.

Minimalūs terariumo parametrai turėtų būti: 35 cm ilgis, 30 cm aukštis, 35 cm plotis. Aukštis nėra tiek svarbus, kiek terariumo dugno erdvė. Temperatūra - ne žemesnė nei +24°C bei 65-75 procentų drėgmė.

Šis voras išsikasa apie 7.5 cm gylio urvelį, taigi terariumo dugną rekomenduojama iškloti bent 10 cm gylio substratu, pvz., kokosos durpėmis. Pažengę augintojai jas dar sumaišo su purvu ir samanomis, kad voro urvas būtų tvirtesnis. Ne pro šalį šiam paukštėdai pasiūlyti ir kokoso ar medžio žievės kiautą, kuriame jis taip pat galėtų slėptis.

Šis paukštėda minta svirpliais, žiogais, drugiais, tarakonais, vikšrais – mažesnius ir didesnius rinkitės atitinkamai pagal voro amžių, gyvus vabzdžius, vikšrus. Negyvą maistą gali ignoruoti.

Suerzinti jie gali įkąsti, tačiau raudonuodegis Meksikos paukštėda yra ramus, klaidoms atlaidus augintinis, taigi puikiai tiks pradedančiajam domėtis paukštėdomis.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×