+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Ceratophrys cranwelli - Čiakinė raguotė

Produktas peržiūrėtas: 340
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Tai labai populiari varlė kaip naminis gyvūnas. Pradedantiesiems ši varlė yra geras pasirinkimas, nes jos maitinimas nėra sudėtingas, jos ramios ir lėtos.

Neaktyvūs, jie yra agresyvūs valgytojai ir sugeba šokinėti kelis kūno ilgius, kad užfiksuotų grobį. Jie naudoja savo lipnų liežuvį, kad užfiksuotų grobį ir patrauktų jį į burną.

Raguotės yra naktiniai gyvūnai ir ilsisi atmerktais akių vokais.

Dauguma suaugusių varlių igis yra nuo 8 iki 13 cm ir svoris gali būti iki 0,5 kg.

Gyvena apie 5 m.

Raguotajai varlei nereikia labai erdvaus būsto, kadangi jos gyvenimo būdas yra pasyvus. Suaugusiam gyvūnui užteks 45x45x30 cm terariumo. Terariume turi būti vietos giliam dirvožemio sluoksniui. Substratą gali sudaryti kokoso durpės ir samanos. Pageidautina, kad po substratu būtų dedamas drenažo sluoksnis, kurį sudaro filtro kilimėlis. Terariume visada turi būti negilus indas su vandeniu, kuriame jūsų augintinė galėtų pilnai tilpti. Varlės būstą pageidautina purkšti vandeniu (beveik) kasdien. Stenkitės palaikyti 70–80% oro drėgnumą, kaip matavimo įranga galite naudoti hidrometrą-termometrą, kuris puikiai padės stebėti augintinio sąlygas.

Jei laikote varlę patalpoje, kurioje yra pakankamai šviesos, jokios papildomos lempos nėra privalomos. Vis tik, jos padeda stimuliuoti natūralų dienos / nakties ciklą, kuris yra būtinas bet kokiems gyviems  padarams ir augalams. Šviesiuoju paros metu temperatūra terariume turėtų siekti 24–28°C. o naktimis gali nukristi iki maždaug  20°C. Geriausia temperatūrą palaikyti padeda šildymo kabeliai.

Jos turėtų būti maitinamos svirpliais, skėriais, morio kirminais, tarakonais, sliekais, mažomis pelėmis ir mažytėmis žuvytėmis. Šios varlės turėtų būti šeriamos kas 1-2 dienas iki 18 mėnesių amžiaus, tada jas reikia šerti kartą per 4–7 dienas.

Dėl didelės burnos šios varlės yra ypač jautrios jei netyčia nurijamas svetimkūnis, tai trugdo varlės virškinimo traktui. Svetimkūnis paprastai gali būti maža uoliena ar žvyro gabalas, naudojamas kaip substratas. Svetimkunis dažnai sukelia vidurių užkietėjimą ir nepakankamą mitybą, sutrinka kvėpavimas, o galbūt ištinka ir mirtis.

 

 

 

 

 

 

 

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×