+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Cordyline 'Red Edge', 1 vnt

Produktas peržiūrėtas: 154
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Augalas Cordyline 'Red Edge' yra nuostabus akvariumo ar terariumo augalas. Šis augalas su ryškiais lapais neabejotinai suteiks spalvingumo jūsų vandens aplinkai. Cordyline 'Red Edge' veislės augalas pasižymi ryškiais raudonais ir rožiniais žalių lapų kraštais, todėl yra unikalus ir akį traukiantis augalas.

Šį augalą palyginti lengva prižiūrėti, jis gerai auga įvairiose vandens sąlygose. Tai lėtai augantis augalas, kuris gali pasiekti iki 18 cm aukštį, todėl puikiai tinka mažesniems akvariumams ar terariumams. Be to, žinoma, kad Cordyline 'Red Edge' augalas suteikia natūralių slėptuvių žuvims ir kitiems vandens gyvūnams, sukurdamas jiems natūralesnę ir patogesnę aplinką.

Norint išlaikyti šį augalą sveiką, rekomenduojama užtikrinti jam vidutinį arba aukštą apšvietimą ir reguliariai tręšti. Kad augalas atrodytų natūraliau, jį galima sodinti į substratą arba pririšti prie dreifuojančios medienos ar uolos gabalo. Tinkamai prižiūrimas Cordyline 'Red Edge' augalas jūsų akvariume ar terariume gali augti ilgus metus.

Kaina už 5 cm skersmens indelį.

Atkreipkite dėmesį: dėl natūralių pokyčių įsigyto daikto išvaizda gali skirtis nuo pateikto paveikslėlio. Gali atsirasti tam tikrų spalvos, dydžio ir formos skirtumų.

PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×