+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

KOMPLEKTAS : Brachypelma boehmei - MEKSIKOS UGNIAKOJIS PAUKŠTĖDA SU LAIKINU TERARIUMU (NESIUNČIAME)

Produktas peržiūrėtas: 211
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Voras paukštėda gali pasiekti net 18 centimetrų ilgį (matuojant su kojomis). Suaugusio individo kūno ilgis siekia apie 7 centimetrus. Subrendęs Brachypelma boehmei yra labai ryškių spalvų. Pilvelis juodos spalvos su oranžiniais plaukeliais, karapaksas (galvakrūtinė) beveik visiškai oranžinė, o kojos ryškiai oranžinės spalvos. Kontrastingai išsidėliojusios spalvos šiam paukštėdai suteikia labai neįprastą išvaizdą.

Meksikos ugniakojai paukštėdos yra labai taikūs vorai, kartais tik šiek tiek nervingi. Jei jiems kažkas nepatinka - visada nesikuklindami apmėtys Jus alergizuojančiais plaukeliais nuo savo pilvelio.

Brachypelma boehmei yra ilgaamžiai. Patelės rūšies šios gyvena net iki 20 metų, patinai apie 3-4 metus.

Norint stebėti šio augintinio gyvenimą rekomenduojama terariumą apšviesti naktinės šviesos arba raudonos šviesos lempomis.

Kadangi šie vorai yra antžeminio tipo, jiems tinkamiausias terariumas būtų horizontalus.  Minimalus rekomenduojamas terariumas: ilgis 30cm, aukštis 25cm, plotis 25cm. Dugną reikėtų padengti bent 5 centimetrais substrato, geriausiai tinka kokoso durpės. Jos puikiai išlaiko drėgmę. Būtinai terariume reikia padėti bent vieną slėptuvę.  Tam puikiai tinka dekoratyvinės slėptuvės bei natūralios šakos, kelmai ar žievės. Voras gyvens ir neturėdamas slėptuvės, tiesiog jam tai gali būti streso priežastimi.

Optimaliausia rekomenduojama temperatūra 25-27 laipsniai. Geriausia tinkama drėgmė apie 70-75 procentus. Šie vorai nėra labai lepūs temperatūrai ir drėgmei, bet nukritus drėgmei žemiau nei 70 voro spalvos nebebus tokios ryškios.

 Kaip maistas puikiai tinka zoofobuso lervos, milčiai, svirpliai, tarakonai. Suaugusius individus maitinti reikia rečiau. Puikiai tinka kartą per savaitę.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×