+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Exo Terra vitaminai

Exo Terra vitaminai

Exo Terra vitaminai pagaminti specialiai terariumo gyvūnams, atsižvelgiant į jų poreikius, kad gyvūnėliai būtų sveikesni, aktyvesni bei puikiai jaustųsi.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Exo Terra
* Susideda iš pagrindinių elementų, reikalingų norint palaikyti tinkamą kalcio kiekį Jūsų gyvūnėlių organizme. * Mažas fosforo kiekis. * Itin smulkūs milteliai. * Papildas skirtas ropliams bei varliagyviams.   Kalcio trūkumas yra pagrindi..
8.08 € 8.50 €
Gamintojas: Exo Terra
* Vitaminas A iš beta karotino. * Susideda iš pagrindinių aminorūgščių. * Puikiai subalansuoti mikroelementai, mineralai, aminorūgštys bei vitaminai. * Stimuliuoja augimą, regeneraciją ir skatina gyvybingumą. * Skirtas ropliams bei varliagyv..
9.43 € 9.93 €
Gamintojas: Exo Terra
* Puikus kalcio šaltinis ropliams bei varliagyviams. * Idealiai tinka vandens vėžliams. * Naudingas vėžlių snapams. * Tinka visų tipų driežams.   Exoterra Sepia Bones - tai puikus kalcio šaltinis, skirtas ropliams bei varli..
7.17 € 7.55 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×