+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Kitų gamintojų maistas, vitaminai

Kitų gamintojų maistas, vitaminai
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Zoomed
Natūralūs žemės riešutų sviesto traškučiai. Sudėtis: žemės riešutų miltai, nenugriebto kevalo žemės riešutai, žemės pupelės, žemės kviečiai, kalcio karbonatas, mielės, monokalcio fosfatas, dikalcio fosfatas, natrio chloridas, džiovinti spirulin..
2.29 €
Gamintojas: Tropical
Tai pilnavertis, daug baltymų turintis pašaras skęstančių lazdelių pavidale, kasdieniniam aksalotlių, dygliuotųjų tritonų, Afrikos naguotųjų varlių ir kitų varliagyvių šėrimui. Optimaliai subalansuotas vitaminų ir mikroelementų kiekis. Šis maistas už..
5.60 €
Gamintojas: Tropical
Maistas mėsaėdžiams ir visaėdžiams gyvūnams. Multi - sudedamųjų dalių maisto produktai, į kuriuos įdėta džiovintų milčiaus lervų ir džiovintų kriketų skirtas kasdieniam barzdotos agamos ir vandens agamos, leopardinio gekono, amfibijų ir ..
6.40 €
Gamintojas: Tropical
Multi - ingredientų maistas su petražolėmis, medetkų gėlėmis, gervuogių lapais ir kiaulpienės lapais skirtas kasdieniam barzdotos agamos, špicų plaktos, žalios iguanos ir sausumos vėžlių (graikiškų, Viduržemio jūros, stepių, dykumų, leopardų ir tt.) ..
5.23 €
Gamintojas: Tropical
Tai multi-sudėties maistas su krevetėmis vandens vėžliams. VITAREPT- tai tinkamai subalansuotus maistas Jūsų vėžliukui. Maistas, sukurtas specialiai vandens vėžliams Sudėtyje esančiose krevetėse yra daug baltymų ir amino rūgščių Sudėty..
3.18 €
Gamintojas: Tropical
Džiovintos lervos tai natūralus, daug energijos turintis maistas ropliams ir didelėms akvariumo žuvims. Džiovinimo procesas iš esmės išsaugo šviežių lervų maistinę vertę, tuo pačiu užtikrindamas aukštą produkto patvarumą ir patogumą naudoti. ..
2.77 €
Gamintojas: Tropical
„Tropifit Atelerix“ maistas ežiukams su vištiena ir džiovintomis kirmėlėmis yra maistingas maisto mišinys, specialiai sukurtas visiems prijaukintiems ežiams. Tinkamai subalansuota lengvai virškinamų gyvūninių baltymų sudėtis suteikia daug energijos i..
5.10 €
Gamintojas: Tropical
Tai natūralus maistas ropliams, įskaitant vandens vėžlius ir varliagyvius, gaunamas liofilizuojant kraujo kirmėlių lervas - vabzdžius iš Chironomidae šeimos. Lerva yra lengvai virškinamų baltymų šaltinis. Šaldymo-džiovinimo procesas pašalina pavojing..
3.77 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×