+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Vitaminai

Vitaminai

Visi vitaminai pagaminti specialiai terariumo gyvūnams, atsižvelgiant į jų poreikius, kad gyvūnėliai būtų sveikesni, aktyvesni bei puikiai jaustųsi.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Repti Planet
Vabzdžiaėdžių dieta yra papildomas roplių pašaras. Probiotikų turtingas, gelio tipo maistas buvo sukurtas specialiai vabzdžiaėdžiams rūšims, tokioms kaip leopardo gekonai, barzdotieji drakonai ir driežai. Tai taip pat puikus priedas kitiems..
4.65 € 4.90 €
Gamintojas: Repti Planet
Vėžlių kalcis yra papildomas roplių pašaras. Jis buvo sukurtas ypač kaip priedas sausumos vėžliams, tačiau tinka ir kitoms žolėdžių rūšims. Produkte yra daug kalcio miltelių, magnio ir smulkiai sumaltų augalų bei bičių žiedadulkių. Naudoji..
5.60 € 5.90 €
Gamintojas: Repti Planet
Preparatu apibarstome žolėdžiams ropliams skirtą ėdalą, taip pat maistinius vabzdžius, kuriuos dedame į dėžutę, kurią šiek tiek pakratome, kad vabzdžiai liktų padengti papildu. Tada nedelsdami patiekite šerti.   Sudėtis: kalcio..
5.60 € 5.90 €
Gamintojas: Repti Planet
Kalcio milteliai yra 100% natūralus papildas, kurio negalima perdozuoti. Kartu su kalciu rekomenduojama naudoti kitus vitaminų ir mineralų papildomus pašarus. Maitinimo instrukcija: Preparatu apibarstome žolėdžiams ropliams skirtą ėdalą, taip..
4.65 € 4.90 €
Gamintojas: Repti Planet
Smulkių miltelių pavidalo kalcio papildas su vitaminu D3. Vitaminas D3 padeda tinkamai pasisavinti kalcį ir yra būtinas roplių laikymui nelaisvėje, kur gyvūnai nėra veikiami natūralios saulės šviesos ar ultravioletinės spinduliuotės.  Sudė..
4.65 € 4.90 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×