+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Tropical Ophtalvit-A Chelonia balzamas roplių odos ir akių priežiūrai, 15 ml

Produktas peržiūrėtas: 934
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Ophtalvit-A Chelonia yra lengvas levandų balzamas, skirtas roplių odos ir akių priežiūrai.

Jame panaudotos dviejų vaistinių augalų - pievinės lanksvos ir siauražiedės levandos - savybės. Nepastebimas paprastasis eraičinas yra vertingų, biologiškai aktyvių medžiagų lobynas. Jame, be kita ko, yra fenolinių rūgščių, taninų ir akubinų. Jo veikliosios medžiagos pasižymi priešuždegiminiu ir bakteriostatiniu poveikiu, taip pat sandarina kraujagysles, kad būtų išvengta tinklainės kraujavimo. Nuo seno šventagaršvė naudojama liaudies medicinoje, o šiandien ši žolė yra daugelio kosmetikos ir vaistų, skirtų įvairių problemų turinčioms akims prižiūrėti, sudedamoji dalis. Levandų veikliosios medžiagos pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, taip pat spartina epidermio regeneraciją. Šių dviejų augalų ekstraktų derinys Ophtalvit-A Chelonia sukūrė aukštos klasės balzamą, skirtą roplių akims prižiūrėti, ypač tais atvejais, kai dulkės ar smėlis dirgina jų subtilias struktūras. Ophtalvit-A Chelonia taip pat tinka įbrėžtoms ar sužeistoms vietoms prižiūrėti.
Naudojimo instrukcija:

Naudokite smėlio ir dulkių sudirgintoms akims plauti: gausiai praplaukite akis ir odą aplink akis. Jei reikia, gydymą pakartokite. Naudojant nepertraukiamai, nenaudokite ilgiau kaip 5 dienas.

Įbrėžimų ir įpjovimų gydymas: gausiai apipurkškite įbrėžimą ar įpjovimą. Gydymą kartokite 1-2 kartus per dieną. Naudojant nepertraukiamai, nenaudokite ilgiau kaip 3-5 dienas.

Naudojant vandens vėžliams, išimkite gyvūną iš terariumo 10-15 minučių arba kol balzamuojama vieta išdžius.

 

 

Mikroelementai
Kiekis 15 ml
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×