+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Chlorophytum bichetii, 1 vnt

Produktas peržiūrėtas: 137
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Bichetii žolė geriau žinoma kaip Chlorophytum bichetii, tačiau ji laikoma baltai marga Chlorophytum laxum forma. Ji natūraliai aptinkama pavėsingose vietose ir uolėtuose šlaituose. Chlorophytum laxum 'Bichetii' suformuoja maždaug 20-40 cm pločio kuokštinę žolės lapų rozetę su ryškiai baltu pakraščiu. Šaknys turi į akis krintančius pailgus gumbus. Kartais pasirodo liekni žiedynai su žvaigždės formos baltais žiedais. Žiedynai trumpesni nei Chlorophytum comosum ir nesudaro atžalų.

C. laxum 'Bichetii', kaip ir geriau žinomas voratinklinis augalas Chlorophytum comosum, yra tvirtas augalas, nereikalaujantis ypatingų reikalavimų šviesai, temperatūrai ar substratui. Dirvožemis turėtų būti vidutiniškai drėgnas; laikinas sausumas toleruojamas, bet ne nuolatinis užmirkimas. Augalui įsitvirtinus, jį galima tręšti kambarinių augalų trąšomis. Taip pat galima naudoti hidroponiką. Bichetii žolei reikia nedaug šviesos, tačiau ji intensyviau auga šviesesnėje vietoje. Geriausia temperatūra yra maždaug 22-30 °C. Dauginama dalijant senesnius, daugiagalvius augalus.

Šį tvirtą atogrąžų augalą galima įvairiai naudoti tropiniuose terariumuose. Chlorophytum laxum 'Bichetii' su ryškiais baltai apvadintais, pernykščiais lapais atrodo dekoratyviai ne tik ant žemės, bet ir ant nuožulnių ar vertikalių konstrukcijų, pavyzdžiui, galinių sienų.

Kaina už 5 cm skersmens indelį.

Atkreipkite dėmesį: dėl natūralių pokyčių įsigyto daikto išvaizda gali skirtis nuo pateikto paveikslėlio. Gali atsirasti tam tikrų spalvos, dydžio ir formos skirtumų.

PASTABA: Augalai siunčiami tik kurjeriu.

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×