+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

S. viridis - Didysis Afrikos maldininkas (NESIUNČIAME)

Produktas peržiūrėtas: 4312
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Išvaizda. Didieji Afrikos Maldininkai paprastai būna žalios spalvos, tiesa, kartais galima rasti ir gelsvai žalių ar rudos spalvos individų. Patelės užauga iki 8 cm, o patinėliai tik iki 6 – 7 cm ūgio. Vyriškos lyties būna plonesni, lengvesni ir turi sąlyginai ilgesnius sparnus, nei jų pilvas. Patelės - stambesnės, sunkesnės, platesniais sparnais, kurie tęsiasi iki pat pilvo galo. Ant sparnų rasime po mažą gelsvą taškelį, kurie susijungus abiems sparnams tampa panašūs į dvi akis.

Elgesys.  Paprastai agresyviai ir aktyviai persekioja grobį, savo aukų negaili ir dažniausiai ėda jas gyvas . Išties nepavydėtina mirtis laukia tų, kurie papuola į Didžiųjų Afrikos Maldininkų „rankas“. Patelės gali sudoroti ir už save didesnę auką, pvz. nedidelį driežiuką. Pajutęs grėsmę, pakelia sparnus ir judina priekines kojas į šonus taip parodydamas geltonos spalvos sritis esančias ant vidinės sparnų dalies ( prieš tai minėtosios „akys“). 

Laikymo sąlygosAfrikiniai Maldininkai nėra lepūs ir prisitaiko prie įvairių laikymo sąlygų. Dėl kompaktiško dydžio, juos patogu laikyti namuose. Stebėtinai lengvai ir veisiami, nors norint, kad patelė padėtų kiaušinėlius, ją gali tekti apvaisinti su daugiau nei vienu patinuku. Neseniai išsiperėję Afrikinio Maldininko jaunikliai pradžioje gana neblogai tarpusavyje sugyvena,  tačiau praėjus kelioms savaitėms jie gali imti ėsti vienas kitą, tad šiuos gyvūnėlius visuomet derėtų laikyti atskirai, kad būtų išvengta kanibalizmo. Todėl, jei nutarsite įsigyti daugiau nei vieną, kiekvienam iš jų teks įsigyti po atskirą terariumą. 

Konkretus Didžiųjų Afrikos Maldininkų laikymas terariume priklausys nuo jūsų įsigyto šio vabzdžio dydžio. Jauniklius geriausia laikyti mažose stiklo ar skaidresnio plastiko tarose. Maldininkui augant atitinkamai turėtų augti ir jo būstas. Didesnius Afrikinius Maldininkus patogiausia prižiūrėti jiems skirtuose terariumuose, kurie turėtų būti bent 3 kartus ilgesni už gyvūno ilgį ir bent 2 kartus didesni už jį patį. Tinkami matmenys 30x25x30 – tokio dydžio patalpoje atsiranda vietos ir gyviems ar dirbtiniams augalams, šakelėms, medžių lapams ir pan, kurie reikalingi siekiant sukurti kuo panašesnę į natūralią Maldininkų gyvenamos vietos aplinką.  Tai estetiškas ir patrauklus būdas laikyti Didžiuosius Afrikos Maldininkus namuose. 

Ideali laikymo temperatūra yra apie 25°C, tačiau 21 – 30 °C laipsnių temperatūra taip pat yra tinkama. Tiesa, nakčiai ją reikėtų sumažinti iki 17 °CŠiam reikalui puikiai tiks 15w šildymo kabelis.

Didesnių reikalavimų oro drėgnumo palaikymui Maldininkai neturi, tačiau svarbu juos bent 2 kartus per savaitę apipurkšti vandeniu – tokiu būdų šie padarėliai numalšina troškulį. Tikslinė oro drėgmė turėtų būti nuo 50%. 

Maitinimas. Pagrindinis raciono ingridientas – įvairūs smulkūs vabzdžiai. Grobis turėtų būti proporcingas Maldininko dydžiui. Jauniklių maitinimui puikiai tinka neskraidančios drozofilos , na, o suaugusius Didžiuosius Afrikos Maldininkus pamalonins smulkūs svirpliai ar tarakonai .

Terariuminiai gyvūnai
Dydis (cm) 6-8 cm
Terariumo dydis (mm) 300 x 250 x 300
Temperatūra (oC) 21 - 30 °C
Drėgmė (%) 50-70 %
Kilmė Afrika
Substratas Kokoso durpės
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×