+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Pogona vitticeps - Barzdotoji agama (NESIUNČIAME)

Produktas peržiūrėtas: 28310
108.00 €

Iš Australijos kilę gyvūnai mėgsta dykumų, sausų miškų ar krumynų vietoves. Dažnai medžiuose gyvenantį driežą galima aptikti besišildantį ant nukritusios šakos ar tvoros stulpo.

Barzdotoji agama užauga nuo 33,02 iki 60,96 cm ilgio kartu su uodega. Vadinamos „barzdotomis“ dėl savo „barzdos“ - gerklės kapšelio su spyglius primenančiomis ataugomis. Agamos turi plačią trikampį primenančią galvą, apvalų kūną, stiprias kojas ir uodegą. Agamos spalva priklauso nuo vietovės, kurioje gyvena dirvožemio, gali būti blyškiai rudas ar sodriai rudas su raudonomis ar auksinėmis dėmėmis.

Elgesys: Agama barzdą naudoja dvejopai: poravimosi ar saviginos tikslais. Tiek patelės tiek patinai turi barzdas, bet patinai dažniau naudoja ypač meilikavimo ritualų metu.
Dar viena idomi elgesio savybė, tai rankos mostas. Barzdotoji agama stovi ant trijų kojų ir lėtai mojuoja sukamaisiais judesiais viena priekine ranka. Iš šalies tai atrodo tarsi agama mojuotu sveikindamasis arba plauktų viena ranka. Tikroji šio gesto funkcija, tai rūšies atpažinimas, nuolankumas prieš didesnį.

Maistas: Agama - visaėdis gyvūnas gyvenantis vietovėse, kur surasti maistą sunku, todėl barzdotosios agamos neišrankios. Jų skrandis didelis, galintis sutalpinti augalinės kilmės maistą, vabzdžius, smulkų graužiką ar driežą.

Terariuminiai gyvūnai
Dydis (cm) iki 60
Gyvenimo trukmė (m) apie 10
Terariumo dydis (mm) 1200x500x400h (porai)
Temperatūra (oC) 28-32
Drėgmė (%) 40
Kilmė Australija
Substratas Koralinis smėlis
Maitinimas abzdžiaėdžiai (svirpliai, skėriai, morio kirmelės, milčius)
Elgsena abai socialūs ropliai, bendraujantys
Šviesos tipas UVA bei UVB spinduliai
Apšvietimo laikas (h) 9-12
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×