+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Cardisoma armatum - Vaivorykštinis krabas

Produktas peržiūrėtas: 17747

Išvaizda: mėlynas šarvas, oranžiniai raudonos kojos ir žnyplės, žnyplės su baltai mėlynais galais. Būna kartais taip pat visiškai baltas ar mėlynas variantas.

Dydis: 10 – 20 cm ( nelaisvėje užauga mažesni )


Amžius: 12 metų (nelaisvėje gali išgyventi maždaug 5 – 7 metus)


Elgsena: agresyvūs, puola visus kas už juos mažesni. Tupi ramiai valandų valandas ant kokios šakos ar virš savo urvo, arba rausiasi į smėlį (natūralioje aplinkoje įsirausia iki 2 metrų gylio). Dažnai tūno negiliame vandenyje, kad akys būtų virš vandens ir, kad lengviau įkvėptų oro. Kai pripranta prie savo šeimininkų leidžiasi šeriami su pincetu arba iš rankų.


Priežiūra: šie krabai yra laikomi kanibalais. Jie valgo viską kas yra mažesni už juos. Taip pat gali suvalgyti savo rūšies atstovus. Geriausia juos laikyti po vieną. Nes keliese jie gali pradėti kovoti dėl išlikimo. Jų negalima laikyti su žuvytėmis, varlėmis, sraigėmis, driežais ir t.t. , nes tuos gyvūnėlius  krabas gali sužaloti arba paprasčiausiai suvalgyti. Vaivorykštinių krabų akvariume, sausumos turėtų būti daugiau nei vandens. Prieš įsigydami krabą pasidomėkite kokiame vandenyje jis buvo auginamas (gėlame ar sūriame), nes pasikeitus vandeniui jis gali mirti. Sausumoje turėtų būti smėlio ar žvyro. Taip pat pridėkite šakų, akmenų, kad krabas turėtų kur slėptis ir laipioti, taip pat jam būtų lengviau išlipti į sausumą. Vandens temperatūra turėtų būti nuo 20 – 28 ºC. Nuo 24 ºC jie tampa aktyvesni. Jiems būtini UVA ir UVB spinduliai, apie 12 val. kursas kasdien.


Maitinimas: krabai yra visaėdžiai. Juos galite šerti vaisiais, daržovėmis, jūros gėrybėmis, jaučio širdimi, smulkinta mėsa, uodų lervomis ir t.t. Taip pat mielai suvalgytų ir jūsų akvariumo augalus. Maistą patartina duoti kuo įvairesnį, kad taip greit neatsibostų.


Kaip atpažinti lytį:

Terariuminiai gyvūnai
Dydis (cm) 10-20
Gyvenimo trukmė (m) 5-7
Terariumo dydis (mm) 800x400x400h
Temperatūra (oC) nuo 24
Drėgmė (%) 70
Kilmė Brazilija
Substratas Kokoso durpės
Maitinimas Visaėdžiai
Elgsena Uždari, mėgsta slapstytis
Šviesos tipas UVA bei UVB 5% spinduliai
Apšvietimo laikas (h) 9-12
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×