+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Komplektas: Brachypelma vagans - raudonasis Meksikos paukštėda su laikinu terariumu (NESIUNČIAME)

Produktas peržiūrėtas: 2398
+ Pristatymo sąlygos Pristatome visoje Lietuvoje
+ Pinigų grąžinimas 100% saugumas
+ Apžiūrėk prekę parduotuvėje Šimulionio g. 3, Vilnius

Paplitimas: Meksika, Salvadoras ir Gvatemala. Gamtoje aptinkami tropiniuose miškuose, dažniausiai įsikuria po medžių šaknimis, išsikasę ganėtinai didelius urvus, net iki 2 m gylio. Urvus iškloja dideliu voratinklių sluoksniu. 

Šie vorai daugelio rekomenduojami naujokams. Nors tai ir ganėtinai ramios šeimos voras, neretai pasitaiko ypač agresyvaus charakterio. Taip pat vorus patariama laikyti po vieną, nes didelė tikimybė, kad gyvą rasite tik vieną. 

Auginimas: puikiausiai tiks horizontalus terariumas – patartina, jog būtų 2-3 kartus didesnis nei voras (matuojant su kojomis). Taip pat pagrindui reikės apie 5–6 cm grunto sluoksnio – tam puikiausiai tinka kokoso durpių substratas. Šiam vorui terariume būtina įrengti slėptuvę su tinkamu grunto pagrindu, kad voras nesunkiai galėtų išsirausti urvelį. Vanduo, kurį gers voras turi būti keičiamas ir išlikti švarus ir šviežias.

Temperatūra voro terariume turėtų būti palaikoma apie 24-29° С. Drėgmė neturėtų nukristi žemiau 70 ir būti apie 80 %. Sumažėjus drėgmei, yra didelė tikimybė, jog voras negalės išsinerti, o per daug drėgname terariume, pradeda veistis bakterijos ir virusai, kurie vorui gali būt pavojingi. Būtina terariume įrengti gertuvę ir kartą per kelias dienas pati terariumą nupurkšti drungnu vandeniu. Tam reikalinga gera ventiliacija, nes kitaip vėl kyla grėsmė ligoms, bakterijoms, bei virusams.

MaistasBrachypelma vagans valgo viską, kas juda ir nėra didesni už juos. Maitinti užtektų 2-3 kartus per savaitę, o suaugusius – ir 3-4 kartus per mėnesį. Labai svarbu nepamiršti, jog vorai susiklosčius tam tikroms situacijoms, be maisto gali išbūt mėnesiais ar iki vienerių metų.

Raudonasis Meksikos paukštėda subręsta labai panašiai kaip ir kiti gentainiai. Patinai – 1,5–2 metų, patelės 23 metų. Šio tipo vorai labai vislūs iš vieno kokono gali išsiristi net iki 1000 kiaušinėlių (vidutiniškai apie 600). Inkubacinis periodas yra 70 dienų. 

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×