+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Apie mus

Terariumai.lt tai elektroninė parduotuvė, kurioje kiekvienas terariumo mylėtojas ras norimą prekę. Mūsų prekių asortimentą sudaro įvairių gamintojų terariumai, terariuminiai gyvūnai, terariuminiai augalai, terariumų įranga, maistas terariumo gyvūnams, substratai, slėptuvės bei dekoracijos.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje, o jei prekės netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytas prekes į naujas. 

Pas mus prekes galima įsigyti ir atvykus į parduotuvę adresu Šimulionio g. 3,  Vilnius.  

 

 

Mes esame terariumistikos entuziastai ir nuolat siekiame tobulinti savo žinias ir jas perduoti savo klientams !

 

Terariumas tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori į savo namus įsileisti egzotikos dvelksmą. Terariumas turėtų būti patalpintas vietoje kur nėra tiesioginių saulės spindulių bei nesusidaro skersvėjis. Taip terariumas bus apsaugotas nuo temperatūros svyravimų. Stengiantis sukurti palankias sąlygas nereikėtų užmiršti ir tai, jog terariumas turi tapti Jūsų namų puošmena. 

 

Pagal Jūsų laikomus egzotinius gyvūnus reikėtų rinktis ir terariumo formos tipą: horizontalus, vertikalus ar kubo formos. Horizontalus terariumas sudaro tinkamas sąlygas gyvūnams gyvenantiems stepėse, dykumose. Vertikalus terariumas labiausiai priderinamas egzotiniams gyvūnams, gyvenantiems medžių šakose, kamienuose, uolų viršūnėse. Kubinis terariumas sudaro tinkamas sąlygas gyvūnams, gyvenantiems tiek horizontalioje, tiek vertikalioje sferoje. Terariumo tipą galima skirstyti ir pagal vandens santykį terariume. Išsirinkti tinkamą terariumą Jums padės mūsų parduotuvės specialistai. Informacijos visada galite teirautis telefonais +370 (5) 2195607, +37064059757 ar el.paštu info@terariumai.lt arba atvykti pas mus į parduotuvę adresu Šimulionio g. 3,  Vilnius.

 

Darbo laikas:

I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. - pietų pertrauka)

VI 10 - 16 val.

VII nedirbame

 

 

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×