+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Gyvi

Gyvi
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: ---
Bolbitis heteroclita Difformis, dar vadinamas vandens paparčiu, yra įdomus vandens augalas, pasižymintis unikaliomis savybėmis, dėl kurių jis yra populiarus tarp akvariumų ir terariumų entuziastų. Ši rūšis kilusi iš Pietryčių Azijos, ją galima rast..
10.80 €
Gamintojas: ---
Bichetii žolė geriau žinoma kaip Chlorophytum bichetii, tačiau ji laikoma baltai marga Chlorophytum laxum forma. Ji natūraliai aptinkama pavėsingose vietose ir uolėtuose šlaituose. Chlorophytum laxum 'Bichetii' suformuoja maždaug 20-40 cm pločio ku..
5.20 €
Gamintojas: ---
Augalas Cordyline 'Red Edge' yra nuostabus akvariumo ar terariumo augalas. Šis augalas su ryškiais lapais neabejotinai suteiks spalvingumo jūsų vandens aplinkai. Cordyline 'Red Edge' veislės augalas pasižymi ryškiais raudonais ir rožiniais žalių la..
6.20 €
Gamintojas: ---
Dracena - tai augalas, kuris daugiausia tinka auginti terariume ir paludariume. Tai augalas, kuris lėtai auga į viršų. Jo negalima visiškai panardinti. Terariume tai gana lengvas augalas. Tačiau jis nemėgsta per daug šviesos ir tikrai nemėgsta ties..
5.20 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×