+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Šaldytas maistas

Šaldytas maistas
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Ocean Nutrition
Tai aukščiausios kokybės, išvalyti ir šviežiai užšaldytos uodo trūklio lervos.  CULTIVATED BLOODWORMS - labai maistingas natūralių baltymų šaltinis. Papildytas amino rūgštimis, vitaminais bei mineralais. Laikymo sąlygos: Šaldymo kamera &nb..
2.69 €
Gamintojas: Ocean Nutrition
Kriliai yra į krevetes panašūs maži bestuburiai gyviai surinkti Ramiajame vandenyne. Gaminyje yra aukšto lygio karotinoidinių pigmentų. Laikymo sąlygos: Šaldymo kamera     ..
2.65 €
Gamintojas: Katrinex
Natūralus, puikus maistas, kuriame gausu baltymų, riebalų ir mineralinių druskų. Pirmiausia skirtas paaugusiems mailiukams. Geri rezultatai šeriant mažesnes žuveles ir karpines žuvis. Daug kalorijų, didina nerštui besiruošiančių žuvų gyvybingumą.&nbs..
1.20 €
Gamintojas: Katrinex
Planktoniniai gėlavandeniai vėžiagyviai, priklausantys sūkurių būriui, apie 1 mm ilgio, puikiai tinka maistui žuvų jaunikliams, taip pat ciklidams ir karpiams. Pagerina žuvų būklę ir spalvą ankstyvaisiais žuvų augimo etapais.  Laikymo sąlygos..
1.15 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×