+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Priežiūros ir valymo priemonės, įrankiai

Priežiūros ir valymo priemonės, įrankiai
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Zoomed
Tai kondicionierius, kuris prideda natūralios jūros druskos, taip pat kalcio papildomai šalinant chlorą ir chloraminus. Vartojimas kartu su Zoo Med geriamojo vandens minkštintoju optimaliai sveikatai ir ilgaamžiškumui.   ..
2.64 €
Gamintojas: Hagen
Tai kondicionierius, kuris: Neleidžia vandens parūgštinti ekskrementais Stiprina vėžlių kiautą Lėtas aktyvaus ingrediento išsiskyrimas - ilgas veikimas Su kalciu ir vitaminu B1 Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU ..
1.38 € 1.45 €
Gamintojas: Repti Planet
Repti Planet Snake Hook reguliuojamo ilgio gyvatės paėmimo kablys 21-60 cm   Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU     ..
9.40 € 9.89 €
Gamintojas: Tropical
Priežiūros priemonė vėžlių kiautui su gvazdikėlių aliejumi. Kiautas, užtikrinantis vėžlių apsaugą, yra labiausiąi akį traukianti jo kūno dalis. Todėl vėžlių augintojai kreipia didelį dėmesį į tinkamą kiautų priežiūrą. Kiautas susideda iš dviejų dalių..
4.05 €
Gamintojas: Tropical
Ophtalvit-A Chelonia yra lengvas levandų balzamas, skirtas roplių odos ir akių priežiūrai. Jame panaudotos dviejų vaistinių augalų - pievinės lanksvos ir siauražiedės levandos - savybės. Nepastebimas paprastasis eraičinas yra vertingų, biologiška..
8.55 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×