+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Šildantys kabeliai

Šildantys kabeliai
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Gamintojas: Happet
Happet šildantis kabelis terariumui, 4.5 m ilgio, skirtas žemės šildymui terariumuose, vivariumuose ir akvariumuose. Jis garantuoja optimalias šilumines sąlygas ropliams, varliagyviams, žuvims ir bestuburiams. Paslėptas po substrato sluo..
18.50 €
Gamintojas: Exo Terra
Exo Terra šildantis kabelis terariumui, 4.5 m ilgio. Nuolatinis šilumos šaltinis ropliams ir varliagyviams Dviguba silikoninė izoliacija Lankstus ir patvarus Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU   ..
26.31 € 27.69 €
Gamintojas: Zoomed
Repti Šilumos Kabelis leidžia sukurti šilumos šaltinį ten, kur reikia. Lankstus, atsparus vandeniui ir patvarus Repti Šilumos Kabelis puikiai tinka naudoti terariumuose ir palaikyti pastovią šilumą. Nedidelio galingumo šildytuvas Antrinis š..
48.08 €
Gamintojas: Exo Terra
Exo Terra šildantis kabelis terariumui, 7 m ilgio. Nuolatinis šilumos šaltinis ropliams ir varliagyviams Dviguba silikoninė izoliacija Lankstus ir patvarus   Pastaba: PATEIKTA KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU   ..
40.45 € 42.58 €
×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×