+PRISTATYMO SĄLYGOSPRISTATOME VISOJE LIETUVOJE
+APŽIŪRĖK PREKĘ PARDUOTUVĖJEVILNIUJE Šimulionio g. 3
 

Atsiskaitymo ir pristatymo sąlygos

Atsiskaitymas

UAB „Stalma“ internetinėje parduotuvėje www.terariumai.lt užsisakius prekes el. paštu gausite išankstinę sąskaitą apmokėjimui, taip visą reikalingą informaciją mokėjimo nurodymui atlikti. Išankstinėje sąskaitoje prekių bei pristatymo kainos nurodomos įskaitant PVM.

Kai bus gautas Jūsų apmokėjimas už užsakytas prekes, užsakymas bus pradėtas vykdyti: paskaičiuotas prekių pristatymo terminas užsakymo formoje Jūsų nurodytu adresu.

Jūsų apmokėjimas laikomas pilnai atliktu, kai visa mokėtina suma, nurodyta išankstinėje sąskaitoje, įskaityta pardavėjo banko sąskaitoje. Neapmokėjus už prekes per 3 darbo dienas nuo išankstinės sąskaitos išsiuntimo, užsakymas anuliuojamas.

Sąskaita faktūra bus išsiųsta kartu su prekėmis.

Pristatymas

UAB „Stalma“ internetinėje parduotuvėje www.terariumai.lt užsakytų prekių siuntų pristatymo būdai:

·        Pristatymas Lietuvoje;

·        Specialus pristatymas;

·        Atsiėmimas iš sandėlio, adresu Liepkalnio g. 78, LT-02120 Vilnius (darbo dienomis 8-16 val.).

Užsisakius prekes su pristatymu, atsakingas darbuotojas su Jumis susisieks Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis ir suderins pristatymo kainą.

Siuntos pristatomos per 4 darbo dienas nuo datos, kai visa mokėtina suma, nurodyta išankstinėje sąskaitoje, įskaityta pardavėjo banko sąskaitoje.

Specialus pristatymas, pristatymo sąlygas derinant su administracija, taikomas siuntoms, kurių svoris viršija 10kg, akvariumams, terariumams, stiklo gaminiams, baldams.

Jei Jūsų užsakytos prekės nėra sandėlyje, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą siuntos pristatymo laiką.

Priimdami siuntą ir gavę sąskaitą faktūrą Jus tvirtinate, kad gavote prekę ir ji yra tinkama naudojimui, be mechaninių ar kitokių pažeidimų. Saugodami gamtą, užsakymus siunčiame perdirbtoje/naudotoje pakuotėje.

Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: biuras@akvariumai.lt  

×
×
×
×

Pristatymo sąlygos

Pristatome visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

×

Pinigų grąžinimas

100% saugumas

Pinigų grąžinimo garantija 100%

Siekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinkta terariuminė prekė netiks ar neatitiks Jūsų lūkesčių, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą prekę į naują.

 

"Mums svarbiausia pateisinti Jūsų lūkesčius"

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

×

Apžiūrėk prekę parduotuvėje

Šimulionio g. 3, Vilnius

Darbo laikas:
I-V 10 - 19 val. (13 - 14 val. pietų pertrauka)
VI 10 - 16 val.
VII nedirbame
Telefonas:
+370 (5) 2195607
+370 64059757
 

×